Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Başkanlığımız hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile Ek ve Değişiklikleri çerçevesinde sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı durumuna göre aşağıdaki Tabloda gösterilen pozisyon unvanı için 4 adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

POZİSYON UNVANI

POZİSYON ADET

ÖĞRENİM DURUMU

KPSS PUAN TÜRÜ

ARANAN NİTELİKLER
Büro Personeli 4 ÖN LİSANS KPSS P93
  1. Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak.
  2. 2022 yılı KPSS P93 Puan türünden 70 ve  üzeri puan almış olmak.

 

Başvurular, 15.05.2024 ile 24.05.2024 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinden “Sayıştay Başkanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesinden, elektronik ortamda alınacaktır. 

Gerekli şartları taşıdığı belirlenen ve sınava katılacak adayların listesi, sınav tarihi, yeri ve saati daha sonra www.sayistay.gov.tr internet sitesinde ilan edilecektir.

İlgililere önemle duyurulur.